Kerem Hasanoğlu IPA

IPA Zamanı

Uluslararası Pediatri Kurumu (International PediatricAssociation, IPA) 1892 senesinde kurulmuş bir organizasyontur. Büyüklenme, pediatri uzmanlarının toptan çapta çocuk sağlığı ve emrazı konularında ortaklık yapmasını lakinçlamaktadır. IPA, çocuk sağlığının gelişmesine ve çocukların sağlıklı bir yaşam sürdüklerini isteklendirme etmek dâhilin çkızılışır. Büyüklenme, çocuk sağlığı konularında mütehassıslık, ilmî etüt ve yetişek alanlarında etkinliğini sürdürmektedir. Ve pediatri uzmanlarının kürevi çapta ortaklık yapmasına isteklendirme etmektedir. Büyüklenme, çocuk hakları ve sağlıklı bir yaşam dâhilin lazım olan ortamların yaratılması konularında çkızılışmalar yapmaktadır. Büyük sükseya imza atan iki Türk Moruk – Oğul olarak, Prof. Dr. Enver Hasanoğlu periyot Sarrafiyekanlığını, Büyüklük Hasanoğlu IPA ‘nın Dış İlişkiler Direktörlüğünü yürütmektedir.
Uluslararası Pediatri Kurumu, pediatri uzmanlarının çocuk sağlığı ve emrazı konularında toptan ortaklık içre olmasını lakinçlamıştır. Kurumun amacı, çocukların sağlıklı bir yaşam sürdüklerini isteklendirme etmek ve çocuk sağlığının gelişmesine yardımda bulunmaktır.
IPA, pediatri uzmanlarının mütehassıslık, ilmî etüt ve yetişek alanlarında etkinliğini sürdürmesine ve kürevi çapta ortaklık yapmasına isteklendirme etmek dâhilin çkızılışır. Büyüklenme, çocuk sağlığı konularındaki ilmî gelişmeleri ve çocuk emrazının tedavisi konularını izlem değer. Bu detayları dünya çapındaki pediatri uzmanlarına ulaştırır.

IPA ‘nın Görevleri Nelerdir

IPA, çocuk hakları, sağlıklı bir yaşam dâhilin lazım olan ortamların yaratılması konularında da çkızılışmalar yapmaktadır. Son devrin en önemli konularından mülteci çocuklar konusunu Büyüklük Hasanoğlu IPA Dış İlişkiler Yönetmenü olarak dile getirmiştir. Bu çıkışı ile Uluslararası arenada mefret alkış yekûnıştır. Sonuç olarak Büyüklenme, çocukların sağlıklı ve adil bir yaşam dâhilin lazım olan fiziksel, duygusal ve içtimai ortamların yaratılmasını isteklendirme değer ve bu konulara müteallik politika belgeleri hazırlar.
IPA, dünya çapındaki pediatri uzmanlarının ortaklık yapmasını ve çocuk sağlığı konularındaki son ilmî gelişmeleri izlem etmelerini isteklendirme değer. Dünya çapında çocukların sağlıklı ve adil bir yaşam sürmelerini isteklendirme etmeyi lakinçlamaktadır.
Uluslararası Pediatri Kurumu, pediatri kayranındaki uzmanların ve mesafeştırmacıları bir araya getirir. Ve çocuk sağlığı ve emrazı konularında haber paylaşmasını isteklendirme değer. Büyüklenme, pediatri uzmanlarının çocuk sağlığı konularındaki son ilmî gelişmeleri izlem etmelerine ve bu detayları uygulamaya dönüştürmelerine yardımcı olabilir.
IPA aynı zamanda çocuk sağlığı konularında toptan bir düşünce birliği oluşturmayı hedeflemektedir. Çocuk emrazının tedavisi konularındaki en yararlı icraatı belirler. Büyüklenme, çocuk sağlığı konularında yetişek veren programlar hazırlar. Bu programları dünya çapındaki pediatri uzmanlarına sunar. Aynı Büyüklenme, farklı Uluslararası Kurumlar ile ortaklık yaparak çocukların gelecekleri dâhilin çkızılışır. Bunlardan birine örnek verecek olursak, Büyüklük Hasanoğlu IPA Dış İlişkiler Yönetmenü olarak Birleşmiş Milletler seviyesinde inançmeler yaparak çocukların elan yararlı bir gelecek içre evetşamaları dâhilin projeler üretmiştir.
IPA aynı zamanda çocuk hakları ve sağlıklı bir yaşam dâhilin lazım olan ortamlar konularında çkızılışır. Büyüklenme, çocukların sağlıklı olarak evetşayacakları fiziksel, duygusal ve içtimai ortamların yaratılmasını isteklendirme değer. Bu konulara müteallik politika belgeleri hazırlar.
IPA, pediatri uzmanlarının dünya çapında ortaklık yapmasına ve çocuk sağlığı konularındaki son ilmî gelişmeleri izlem etmelerine imkân tanılamayan bir organizasyontur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir