Performans Geciktirici

Jartiyer, Fransızca’dan dilimize geçmiş, diz astı ya da diz üstü giyilen çorapları tutan elastik şerit ve bantlara verilen isimdir. önceleri ayvaz iç giyim ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Günümüzde çoğunlukla eş iç giyim ürünü olarak üretilse bile rical yürekin üretilen elan gösterişsiz modelleri bile mevcuttur. ılımlı Çağ dönemlerinde Avrupalı rical çoraplarının horya kaymasını kösteklemek yürekin elastik yada deri şeritler kullanırlardı. 16. yüzyıla gelindiğinde nisa vücudunda bacağın da bir şehvet aracı başüstüneğu keşfedildi. Ve bu kakımırdan sonrasında kadınlar tarafından da kullanılmaya mebdelandı. Hatta unutulmaya duluk tutmuş bir batı geleneğine göre, düğünden sonrasında gelinin jartiyeri celi arttırma ile beya sunulur ve yeni evlilere maddi dayanak katkısızlanırdı. Bir değişik Avrupa geleneğinde ise, gelinin çyürekek buketini damadın omuzundan bekârların üzerine gerçek fırlatması o dönemlerde jartiyer ile müşterek gerçekleştiriliyordu. Jartiyeri ve buketi yakalayan körpeler dernek raksında çiftlere zevcelik geçirmek zorunda idi. 1960’lı yıllarda edisyonlan birşunca ayvaz dergisinde nisa vücudunu gösteren fotoğrafğraflarda jüpon, korse, sütyen ve mini etek gibi iç giyim ürünlerinden sonrasında jartiyer bile mahal almaya mebdeladı ve günümüzde jartiyer, bir çok fantazi iç giyim ürünüyle müşterek kullanılır hale geldi.

En çok tercih edilen rengi geçmişte bile başüstüneğu gibi beyazdır. Siyah ve pembe gibi renkleri bile kabul görmektedir. Jartiyerbel bantları her bacakta 2 yada 3 şerit halinde bulunmaktadır. Bu şeritlerin uç kısmında çorapları tutmaya yarayan klips kilitler bulunur. Şerit ve tutucu klipsler muhtemel başüstüneğu denli nezaketli olmalı ki, dış kıyafetten belli olmaması ve giyen kişbol keyifsiz etmemesi gerekir. Moda kolü artık jartiyeri bir numara tane olarak satmanın yanı sıra birşunca ürünle kombine ederek bayanların zevkine sunmaktadır. Jartiyer modelleri, birşunca üretici tarafından saten gecelik, külot-sütyen zümreı ve erotik kostümlerin vaz geçilmez bir seksi iç giyim parçkakımı olarak görülmektedir.

Bir zamanlar tabu olarak kabul edilen fakat yavaş yavaş liberalleşmeye gerçek giden seks oyuncaklarının satın allıkınmasıyla ilgili olarak tabu yadımlamaının sınırlarını tartışmak ve konuya meydanlık sürüklemek yürekin hordakileri okumanızda fayda var.

Seks oyuncağı olarak bileğerlendirilen ürünlerin bazenları kategorileri içre özellikleri açısından tadil gösterse bile asıl mebdelıkları şunlardır:

Vibratörler
Kayganlaştırıcı ürünler
Dildolar
Anal oyuncaklar
Penis halkaları
Mastürbatörler
Penis kılıfları
Belden rabıtlamalılar
Fetiş ürünler veya BDSM
Fantezi giyim
Bütün seks oyuncakları bir numara başına veya bir partnerle her yaştan âdemoğlu tarafından çok yalnızçlı kullanılabilir olsa da bu gruplar içre günümüzde ve cihan genelinde en çok satın allıkınan sex shop ürünü vibratörlerdir.

Bazenlarına göre seks oyuncakları yarım, utanç verici veya çevreye zararlı olarak görülebilirken bazenlarına göre ihtiyaç, hayata nitelik koymak yürekin bir aracı olduğunu söyler.

Utanç, kendini iktidarsız hissetme duygusu veya mağazada tanış birileri ile maç tedirginliği seks oyuncaklarını mağazalardan satın almayı benimsenilmeyen kılan durumlardır.

Çevrimiçi sex shop’lara yönelim bu açıdan önemli ve etkilidir. Çevirimiçi sex shop münasebetlerinde bilinmeyen başüstüneğu yürekin satın allıkırken kişinin duyduğu utanç azalır.

Bu tabuları yıkmak veya ihlal etmekten keyif saha tüketicilerde mevcuttur. Bu yüzden sex shop’ların hem çevrimiçi hemde fiziksel mağazalarının olması önemlidir.

Utanç duymak, tabularla yaşamak bazı seks oyuncağı münasebetlerinde hüsranla sonuçlanabilir. Ürünü genel ağ sitesindeki görseline göre fethetmek, teamüllevselliği için selen edinmeden satın fethetmek, dokusu, boyutu v.s. özelliklerini bilmemek paketi açtığınızda sizi hüsrana uğratabilir.

Bu sebeple sex shop e-ticaret siteleri ürünlerin tafsilatlı resimlerini, videolarını ve açıklamalarını çok kemiksiz yayınlamalı ve nefiy yaratacak neticelerin önüne geçebilmek yürekin balaban çaba sarf etmelidirler. Hatta; artık gelişen uygulayım bilimi ile mağazaya gitmeden ürünleri Whatsapp v.b. uygulamalardan yararlanabilirler.

Seksologlar, üretici firmalar, kırlan makaleler seks oyuncakları üzerinde tabuları yıkmakta faydalı oldukları yürekin seks shoplardan allıkışdoneş elan emeksiz ve keyif olmaya mebdeladı.

Evveli seks oyuncağı kullananların sapkın başüstüneğu, seks varlıkında yaşanan problemlerın tartışılması, sermayeşulması utanç duygusunu artırdığı yürekin ihtiyaç olsada satın allıkımlardan korkan bir topluma sahiptir. Oysaki günümüzde bu düşüncelerin sakimlığına doyum getirmiş toplumumuz ihtiyacı olan seks oyuncaklarını seks shoplardan rahatlıkla alabilmekte ve kullanabilmektedir.

Liberal kültürlerde cinsellikte yaşanan olumsuzluklar dirlik sorunu olarak kabul edilir, insanlar cinsellik ve sekste bedel haklara sahiptir. öteki taraftan, tutucu kültürlerde; cinsellikteki farklı gereksinimler aktöresel bir sorundur, cinsiyete göre eşeysel fırsatlardaki eşitsizlik çok yüksektir, eşeysel bol bolamat düzeyi elan düşüktür ve seks, cinsellik olarak kabul edilmez.

Kadınlar, sex shop münasebetlerin, fiziksel mağazadan ziyade çevrimiçi mağazalardan yapmaktadır. Kadınlar eşeysel hayatlarını renklendirmek, varlıkına hayatiyetlilık koymak, elan bol bir orgazm yaşamak veya seksi iç çyalnızşırları ile cezbedici bir beden sergilemek yürekin sex shoplardan allıkışdoneş yaparlar.

Sex shoplar ülkemizde bazı yasalar doğrultusunda mağaza konumu, ürün tanıtımı, müşterilere erişimı açısından kurallara sahiptir. Ülkemizde 18 yaş astı bireylerin sex shoplardan münasebeti memnuiyet olup çevrimiçi sitelerin methalinde bu uyarı konstrüksiyonlmaktadır.

MaviShop olarak seks oyuncaklarının satışını çevrimiçi ve fiziksel mağaza olarak devam etmekte olup müşterilerinin haklarını mukayyet olmak adı altında faaliyetlerine devam etmektedir.

Seks oyuncaklarının uygulayım bilimi ile buluşmasından sonrasında balaban gelişmeler ve eşeysel uyarıların her noktasına dokunabilen oyuncakların üretildiğini görünce, acaba dünyayı elemi geçirecekler niteleyerek korktuğum gerçek olsa da onlarla oynanan seks oyunlarının insanları seks yaparken farklı ve heyecanlı seks yaşantılarına götürdüğünü görünce korkularım kocaman gülümsemelere yöneliyor.

Düşünsenize seks ile ilgili aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilen ve hatta sizi yönlendiren aletleri. Bizi şaşırtan bu oyuncakların bizlere veremedikleri bir numara şey kaldı o da duygu. İşte burada partneriniz devreye giriyor. Unuttuğunuz, hiç bilmediğiniz veya elan önce hiç yaşamadığınız seks hayatınızdaki hazları, dokunuşları partneriniz ile müşterek size yardımcı olacak seks oyuncaklarını devreye sokuyorsunuz.

Seks oyuncakları farklı metodları, teamülleyişleri, sizin keşfedemediğiniz noktalara erişimı ile vücudunuzun keyif haritasını çıkarmakta olabildiğince ruhlu ürünlerdir. Oyuncaklar ile keşfettiğiniz noktalar veya hareketleri partnerinize bildirebilir ve partneriniz bunları kasten ve ona göre faaliyet ederek seks pozisyonları oluşturabilir. Bu da sizi elan pıtrak seks yapmaya ve partnerinizi arzulamaya itecektir.

Partneriniz sizin aklınızı okuyamaz. Bunu ondan bekleyerek seks hayatınızı orgazm olmadan sonlandırma rutinine bir son verin. Seks oyuncakları ile bedeninizi keşfederek partnerinizi yönlendirmeniz bu teamülin en emeksiz yolu. Hatta seks sırasında etkin olmak çok önemli. Zinhar bildirişim kurmaktan ve sermayeşmaktan korkmayın ve utanmayın. Oyuncaklar ve iletişimle seks hayatınızı en yüce seviyelere çıkarmak sizin elinizde.

Düşünsenize rutin bir seks yaşamının ne denli keyifsiz edici olduğunu. Fakat aranızda sizi yönlendirecek hazzınızı zirveye taşıyacak titreşimleri, ikinci bir penisi, veya bir penis duluküğünün penisinizi sıkarken muattalfethetmek yürekin yürekinizde tuttuğunuz canavarı uyandıran oyuncaklarla yaşanan seks dakikaları ne kadarda cazibeli olurdu.

Eşeysel haz ne yapmış olursanız konstrüksiyonn seks oyuncakları olmadan doruğa ulaşamaz. Tek mahzur teşhismadan, sizi hazzın doruklarına çıkaracak ve farklı noktalarınızı uyaran seks oyuncakları elan bol seks yaşantısının vazgeçilmezleridir.

Sonuç olarak bol bir seksin sonu kudretlü bir orgazm ile sonuçlanır. Kendinizi ve partnerinizi keşfettikten sonrasında seks hayatınızdaki sıklık ve her seferinde olumlu sonuç aldığınızda iyiki bu kıryı okumuşum diyeceksiniz.

Erotik Giyim
Performans Geciktirici
Fetiş Ürünleri
http://www.mavierotikshop.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir