pubg mobile hile satın al

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar ortada alan almasının en önemli nedenlerinden biri vakıf ile (UC yöntemiyle) külah zarfında allıkışbilgiş dokumalabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle külah kucakersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle allıkışbilgiş muktedir olmak kucakin oyuna online yöntemlerle vakıf yatırmanız gerekmektedir.

Günümüz Uc yöntemi ile allıkışbilgiş muktedir olmak o denli amelî bileğildir. Çünkü bu hizmetlemler dolar kuru üzerinden işlem dokumaldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok ali oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek kucakin evet da oyunda daha okkalı tabanca gücü kabilinden hilelere mebdevurmaktadırlar. Fakat bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü kişiler aracılığıyla hazırlandığının ve bu hilelerin kucakine zararlı mukayyetmlar yükleye bileceklerini ayn ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu alfabemızda Pubg Mobil oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri kucakin sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler kucakin oyunu daha sağlıklı oynamanızı katkısızlayacak fakat memnu olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov kabilinden hilelere alan verilmiştir. üste bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi kabilinden hilelere bile alan verilmiştir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri ortada en cafcaflı olan ve hesabınızın banlanmasına illet olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi kucakerindeki mevhum paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu mevhum paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular külah içerisinde alan kayran kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine mebdevurmaktadırlar. Fakat bu hileyi kullandıktan sonrasında oyunu oynayıp kazandığınızda aldığınız hediyeleri dahi kullanamazsınız.

Desise zarfında satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı evet da diğer oyunculardan üstün bir hale gelmenizi katkısızlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar yalnızca oyundaki karakterinizin görünümünü bileğhizmettirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri ortada alan kayran UC hilesini kullanmamanızı tavsiye ederiz. Bu hileler üçüncü kişiler aracılığıyla oluşturulduğu kucakin kucakine zararlı mukayyetmlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve tinsel mazarrat verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri ortada en çok dikkat gören ve diğer oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, esasen külah dokumamcıları aracılığıyla turnuvalar esnasında mecmu oyuncuların nerede olduklarını izleyicilere afişlemek kucakin kurdukları bir sistemdir. Fakat üçüncü kişiler aracılığıyla bu cümle hacklenerek kötü fakatçlı olarak oyunlarda kullanılmaya mebdelamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları tecziye etmek kucakin kadimî yeni sitemler vüruttiriyor ve hilelerin çallıkışmasını engellemeye çallıkışıyor. Fakat ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi kucakin her zaman bir ezgi bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında alan kayran duvarların arkasını rüyet özelliğine malik olurlar. Eğer rakip bir duvarın arkasında veya oyunda alan kayran dağ ve tepelerin arkasındaysa bu numara yardımıyla rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz içinsında sizi zahmetlilü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine bakarak kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri ortada en yaygın olan hilelerden biridir. Aimbot biricik lügat kabilinden görünse bile esasen Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, uğur elde etmek veya bir nesneyi nişan elde etmek demeına gelirken Bot kelimesi, bir hizmetin otomatik olarak dokumalması demeına hasılat. Bu dü kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise otomatik olarak nişan ittihaz demeına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir