ucbasaktarim.com: Onlu Tekerlekli Çekilir Ot Toplama Tırmığı

Üçmebdeak Kültür, tarım makineleri dalünün önde gelen üreticilerinden biridir ve
Kemre Serpme Makineleri, Ot Cem Tırmıkları, Traktör Eğin Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Olta Katışık Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Bant makineleri muhtevain ürettiği üstün birinci sınıf çözümleriyle teşhisnır.

Tarım Makinaları

Kültür makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve gereksinimlerine tatminkâr olarak üretim yapmalarına yardımcı evet. Münasip maşa ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan yeterli besin üretimi, giyecek ve barınma zeminını sağlamlayamaz. Yüzlerce yıl önce tüm insanoğlu ilkel tarım hayata geçirmeye mebdeladı fakat günümüzde toplumun sadece çok değersiz bir kısmı(gelişmiş ülkelerde) toplumun tümünün ihtiyacını mukabillayacak tarımsal üretimle cenkmaktadır. Araba ve ekipmanlar buna imkan teşhismaktadır. Türkiye, tarım ve tarım makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Artan dilek ve tarım dalünün zamanla çeşitlenmesi, tarım makinelerine olan ihtiyacın da artmasına münasebet olmuştur. Uygulayım bilimi ile bile gelişen tarım makineleri, tarım aletleri, otomatik ve yardımcı tarım makineleri üzere ekipmanlar tarım sanayisini canlandırarak kesiksizlığını sürdürmesinde önemli avantajlar sağlamıştır. Kültür makineleri, kullanılan amaca ve alana için değişiklıklar göstermektedir. Kültürı kolaylaştıranbu makineler sayesinde üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi bile önemli ölçübile rahatlamaktadır. Ayrıca sadece tarım dalü bileğil, ülkenin ihracat hacmi bile zamanla artmaktadır.

Üçmebdeak Kültür , 2016 senesinde kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik çağdaş üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, vasıflı iş gücü ve erdemli üretim kapasitesi eşliğinde domestik üretim gücüyle müşterilerine en uygun hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çdüzenışanı ile etkin ve zorluklalü âdem evladı kaynağına malik olan Üçmebdeak Kültür, layihamdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere kadar tüm çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi geçen araba üretimi ile 15 ’i çok ülkeye ihracat gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine katılmış şayan sağlayıcı Üçmebdeak Kültür; kesif Ar-Ge çdüzenışmalarının ışığında, müterakki teknolojiyle standartlarını daima yükseltmektedir. Geceli gündüzlü ilerleme ve sıfır kusur üretim sistemi, Üçmebdeak Kültür ürünlerinin hem el içinde hem bile el haricinde güvenilerek kullanılmasının mebdelıca nedenidir. Üçmebdeak Kültür, birinci sınıf ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunduğu tüm sektörlerde soyıtlamıştır.

Üçmebdeak Kültür olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi bile “Kemre Serpme Makinalarıdır”. Kemre serpme makinası gübrelerin tatminkâr ve dengeli bir şekilde tevziını sağlamlar.
Gübreyi yeterli ve sahih bir şekilde toprağa serpebilen Kemre Serpme Makinası ile yararsız basma tasarrufı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve randımanlı bir şekilde dağıtabilirsiniz. Kemre Serpme Makinaları sayesinde toprak üzerinde henüz az efor harcama ederek çok henüz sağlamlıklı muamele yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın yararsız olarak sıkışmasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Kemre Serpme Makinası sayesinde çok henüz sağlamlıklı kalır ve toprağınızdan henüz şu denli kâr ve zerzevat elde etmenize yardımcı evet.
Kemre serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması muhtevain kullanılan miktarların sağlamlıklı bir şekilde ayarlanması sağlamlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden henüz randımanlı bir şekilde yetişmesini sağlamlamaktadır.
Özellikle bile toprağın ve bitkilerin en muhteşem ihtiyaçları olan besin maddelerini sağlamlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapısının iyileştirilmesine katkı sağlamlarken hem bile bitkilerde gelişimin hızlandırılmasını sağlamlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu kadar katkı sağlayıcı gübrelerin tasarrufı konusunda çok önemli ve ilgi edilmesi gereken bir ilke bulunmaktadır.
Bu ilke gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Kemre Serpme Makinası sayesinde gübreyi toprağa henüz homojen dağıtarak henüz randımanlı skorlar elde edebilirsiniz.

Üçmebdeak Kültür olarak bir diğer ürünümüz olan Traktör Eğin Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine katlanmak mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi taban seviyesinden katlanmak ve muntazır bir damperli kamyona evet da bariz bir trap kazısına geçilmek muhtevain yaygın olarak kullanılır. Eğin yükleyici ile bile bir malzemeyi yere itmeden katlanmak mümkündür. Eğin yükleyiciler ekseri istiflenmiş olan bir malzemeyi taban seviyesinden katlanmak muhtevain kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona veya trap kazısı üzere alanlara geçilmek muhtevain tercih edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere uygulanan dal yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı üzere sebeplerden ötürü tercih edilebilir. Traktöre çıihtiyarlabilir bir bağlamlantı parçbeyı üzerinden monte edilmekle bu arada yükleyici kovası bileğsoruntirilebilir ve birfena ağababaşmanla da hoşgörülületilebilir. Asıl deşenler ekseri hidrolik deşenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem bile şanzımanı çdüzenıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da akım ettirilir. Teleskopik portörlara için nispetle az maliyetleri ve çok cephelilükleri bile dal yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör dal yükleyiciler muhtevain tercih edilebilecek birfena üretici ve satıcı şirket bulunmaktadır.
Satın alım gerçekleştirirken üretici firmaların tercih edilmesi hem eder hem bile kalite olarak yarar sağlamlayabilir.
Üreticilerden satın bazen üründe özelleştirme imkanı da sunmaktadır.
Kültür makineleri dalünün önde gelen üreticilerinden Üçmebdeak Kültür’ın dal yükleyici modellerini internet sitemizden inceleyerek malumat sahibi olabilirsiniz.

Ot Cem Tırmığı biçbilimselş sap, yonca, ot, çayır ve benzeri olta bitkilerinin toplama ve balyalama sorunlemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu bünyelması sorunlemlerini sağlayıcı bir makinedir. Üçmebdeak Kültür olarak Ot Cem Tırmıkları da tarım makinalarımız beyninde bulunmaktadır. Ot Cem Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Cem Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Cem Tırmığı , 8’li Fenerlı Ot Cem Tırmığı , 10’lu Fenerlı Ot Cem Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Cem Tırmığı , 10’lu Tekerli Çekilir Ot Cem Tırmığı olarak 6 ana gruba ayrılır.

Olta katışık makinası, besi hayvancılığı veya süt hayvancılığı yapan çiftçiler ve üreticilerin hayvanları beslek sırasında iş eşyaünü azaltacak bir makinadır.
Efsanevi beslenmesi sırasında ilgi etmesi gereken noktalar bulunmaktadır. İlk olarak efsanevi beslemesine ilgi edilmediği bugün efsaneviın sütü ve etinden semere düzenınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı efsanevi besiciliği yapan çiftçiler ve üreticiler ilk hamle olarak beslek sırasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mıgiz vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını sağlamlamalıdır.
Bu şekilde efsanevi alması gereken tüm besinleri hiçbir seferde alabilir ve henüz uygun beslenebilir. Olta karmanın bünyelması efsaneviın tüketmesi gereken tüm besinleri bir araya getirerek henüz uygun beslenmesine böylece henüz şu denli semere almanızı sağlamlar. Fenerlı Tip ve Çekilir Tip ile bile Olta Katışık Makinaları da Üçmebdeak Kültür olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçmebdeak Kültür olarak emlama makinalarımızdaki kalitemiz bile her ürünümüz bile evetğu üzere en üst kırat kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Muallakr Tip (ölçünlü) , Muallakr Tip (Hidrolik) , Muallakr Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi bünyesı servet sahibi ve randımanlı bir tarımsal üretim muhtevain muhteşem avantajlar sunarken jeopolitik konumu da cihan tarımı muhtevain önemli bir köprü sorunlevi görmektedir.
Zirai üretim bileğeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin henüz uygun durumlara gelmesi muhtevain tarımsal ihracat noktasında Üçmebdeak Kültür olarak tüm çdüzenışanlamış olurımızın katkısıyla bile
Üçmebdeak Kültür kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Ot Toplama Tırmıkları veya devamını görmek için: https://ucbasaktarim.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir